DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Sifóny a vnútorné odpady
- Lineárne odtoky
- Jano Real lineárny odtok 90 cm čierny
Jano Real lineárny odtok 90 cm čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jano Real lineárny odtok 90 cm čierny3-7 dní145,77 €118,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierny lineárny žľab Jano Real je zariadenie určené pre sprchovací kút bez vaničky. Počas inštalácie nespôsobuje žiadne problémy. Výrobok má podlhovastý tvar a jeho rozmery sú 933 x 90 x 82 mm. Prvok je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je odolná voči korózii a poškodeniu. Odtok pôsobí efektne v moderných kúpeľniach.
Vlastnosti a výhody
Potrebujete produkty na dokončenie odtoku vody v kabíne bez sprchy? Lineárny odtok Jano Real 90 cm čierny je to, čo hľadáte. Produkt sa veľmi jednoducho inštaluje do podlahy. Na to nepotrebujete pomoc špecialistu. Prvok je možné výškovo nastaviť a ukotviť do zeme. Lineárny odtok Jano Real je odolný voči korózii a čistiacim prostriedkom, čo je spôsobené použitím nerezovej ocele pri jeho výrobe. Výrobok má rozmery 933 x 90 x 82 mm a podlhovastý tvar, čo uľahčuje jeho umiestnenie na zvolené miesto. Prvok má univerzálnu čiernu farbu, ktorá umožňuje zachovať estetiku interiéru. Je veľmi jednoduché ho udržiavať v čistote. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie odtoky v rôznych veľkostiach.
- Jednoduchá montáž
- Moderný dizajn
- Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov
- Jednoduchý systém čistenia sifónu od zvyškov nečistôt
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lineárny odtok |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | John |
| Dĺžka produktu | 933 mm |
| Veľkosť odtoku | 50 mm |
| Šírka produktu | 90 mm |
| Výška produktu | 82 mm |
| Zahrnuté | Nastaviteľné nožičky, odnímateľný sifón |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa |
| Vhodný povrch | Poschodie |
| Kód produktu | 5908289686173 |

1850 + recenzí








