DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Jantar oválny stôl 85 x 135 x 70 cm lesná zelená
Jantar oválny stôl 85 x 135 x 70 cm lesná zelená
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jantar oválny stôl 85 x 135 x 70 cm lesná zelená3-7 dní68,24 €55,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Stôl Jantar je pohodlný záhradný nábytok, ktorý pojme 6 osôb. Je vyrobený z ľahko čistiteľného materiálu. Je ľahký a jeho nohy sú odnímateľné, čo uľahčuje jeho skladovanie a prenášanie. Otvor v doske stola je určený pre záhradný slnečník, ktorý vás ochráni pred slnečnými lúčmi pri stolovaní vonku.
Vlastnosti a výhody
Stôl Jantar je pohodlný kus nábytku, ktorý využijete na svojom pozemku, balkóne alebo na dovolenke. Pohodlne sa do nej zmestí 6 osôb - grilovať a relaxovať môžete s rodinou či priateľmi. V doske stola má otvor, do ktorého možno umiestniť záhradný slnečník, ktorý ho ochráni pred ostrým slnkom. Stolík je vyrobený zo svetlého, tmavozeleného plastu, takže nevyniká na pozadí vegetácie. Dá sa tiež ľahko vyčistiť od nečistôt a prachu. Má odnímateľné nožičky, čo výrazne uľahčuje jej skladovanie doma počas mimo sezóny. To uľahčuje aj prepravu.V našej ponuke nájdete aj záhradné stoly s inými rozmermi. Stôl Jantar je dostupný aj v bielej farbe.
- Odnímateľné nohy, ktoré sa dajú schovať pod dosku
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 80 cm |
| šírka (cm) | 135 cm |
| výška (cm) | 6 cm |
| séria | Jantar |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | Lesná zeleň |
| Hmotnosť (kg) | 7000 kg |
| Kód produktu | 5907795804224 |

1850 + recenzí









