DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Jednokonektor Polmark Tarnów Rosa inox
Jednokonektor Polmark Tarnów Rosa inox
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jednokonektor Polmark Tarnów Rosa inox3-7 dní7,69 €6,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jednokonektor Polmark Tarnów Rosa inox poslúži na dokončenie elektroinštalácie vo vašom byte. Vďaka nemu môžete ovládať svetlo v rôznych miestnostiach. Praktické, veľké tlačidlo zaisťuje pohodlné používanie. Prvok bez problémov zložíte. Je vyrobený z ABS plastu. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Konektor je nenáročný na údržbu.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte praktický prvok elektroinštalácie, ktorý vám pomôže ovládať osvetlenie vo vašom byte? V tejto situácii je nenahraditeľný jednokonektor Polmark Tarnów Rosa inox. Vďaka veľkému tlačidlu je veľmi pohodlné na každodenné používanie. Konektor je určený na zapustenú montáž. Vymeniteľný rám umožňuje zladiť prvok do rôznych interiérových úprav. Jednokonektor Polmark Tarnów Rosa inox je vyrobený z odolného materiálu ABS, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu. Estetiku prvku môžete zachovať bezproblémovou starostlivosťou. Predajňa Castorama ponúka široký výber jednotlivých konektorov zo série Rosa, ale aj estetických rámov.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Modulárny spínač bez stmievača |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 6 rokov |
| Marka | Polmark Tarnów |
| Hĺbka produktu | 40 mm |
| Šírka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Počet modulov | Slobodný |
| Napájacie napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Vymeniteľný rám | Odnímateľné |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Inox |
| Materiál | Akrylonitrilbutadiénstyrénový kopolymér (ABS) a polykarbonát (PC) |
| Kód produktu | 5907559873015 |

1850 + recenzí








