DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Jednoschodiskový vypínač Ospel Akcent, biely
Jednoschodiskový vypínač Ospel Akcent, biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jednoschodiskový vypínač Ospel Akcent, biely3-7 dní6,79 €5,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Schodiskovým vypínačom je možné ovládať osvetlenie z dvoch miest v budove. Výrobok je vyhotovený v bielej farbe, takže sa bude hodiť k interiérom takmer v akomkoľvek odtieni. Konektor má štandardnú veľkosť, takže ho jednoducho pripevníte k elektrickej krabici pod omietku
Vlastnosti a výhody
Vďaka inštalácii schodiskového vypínača môžete vo svojom dome ovládať osvetlenie z prízemia aj z prvého poschodia. Výrobok je vyrobený z ABS plastu, čo zaisťuje jeho odolnosť - preto zostane dlhodobo v dobrom technickom stave. Vďaka bielej povrchovej úprave konektora ho môžete nainštalovať takmer do každého interiéru. Výrobok je vybavený rámom, ktorý zabezpečuje jeho estetický vzhľad. Konektor má hladký povrch, čo uľahčuje jeho udržiavanie v čistote. Výrobok má štandardnú veľkosť, takže ho ľahko pripevníte na elektrickú skrinku namontovanú v stene. Vybrať si môžete aj jednopólový vypínač, ktorý sa bude skvele hodiť na osvetlenie spálne či kuchyne
- Monoblok
- Závitové svorky
- Menovitý prúd 10A
- Stupeň krytia IP20
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Typ elektrickej zásuvky | Slobodný |
| Maximálne elektrické zaťaženie | 2200 W |
| Napájacie napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5907577410711 |

1850 + recenzí








