DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Jednoschodiskový vypínač Ospel Akcent s podsvietením, béžový
Jednoschodiskový vypínač Ospel Akcent s podsvietením, béžový
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jednoschodiskový vypínač Ospel Akcent s podsvietením, béžový3-7 dní8,83 €7,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Inštaláciou schodiskového vypínača umožníte ľuďom používajúcim schodisko pohodlne zapínať a vypínať osvetlenie. Prvok je vybavený aj podsvietením, ktoré vám umožní nájsť kľúč v tme. Ďalším poznávacím znakom je béžová farba modulu. V našom sortimente nájdete ďalšie konektory z tejto série
Vlastnosti a výhody
Tu ponúkaný vypínač slúži na ovládanie osvetlenia na schodiskách. Inštalácia dvoch tlačidiel tohto typu na spodnom a hornom poschodí umožňuje pohodlné zapínanie a vypínanie svetla z dvoch bodov. V prípade potreby je možné medzi schodiskové spojky umiestniť krížovú spojku, ktorá slúži svetlu z viacerých miest. Schodiskový spínač poskytuje nielen komfort, ale aj šetrí elektrickú energiu, čo znižuje účty za elektrinu. Okrem toho má výrobok podsvietenie, ktoré uľahčuje používanie tlačidla po zotmení a tiež na schodisku, kam nedosiahne slnečné svetlo. Modul je v jemnej, béžovej farbe. Naša ponuka zahŕňa široký výber iných typov konektorov
- Monoblok
- Závitové svorky
- Menovitý prúd 10A
- Stupeň krytia IP20
- Červené podsvietenie
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Typ elektrickej zásuvky | Slobodný |
| Maximálne elektrické zaťaženie | 2200 W |
| Napájacie napätie | 250 V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Béžová |
| Kód produktu | 5907577413408 |

1850 + recenzí








