DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Jednoschodiskový vypínač Ospel Akcent s podsvietením, biely
Jednoschodiskový vypínač Ospel Akcent s podsvietením, biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jednoschodiskový vypínač Ospel Akcent s podsvietením, biely3-7 dní8,83 €7,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Schodiskový vypínač Vám umožní ovládať osvetlenie z 2 miest v budove. Výrobok je vyhotovený v bielej farbe, takže bude vyzerať dobre na stene takmer akéhokoľvek odtieňa. Vypínač je vybavený podsvietením, ktoré uľahčuje zapnutie svetla po zotmení. Vďaka tomu, že je výrobok vyrobený z ABS plastu, je odolný
Vlastnosti a výhody
Inštaláciou schodiskového vypínača môžete ovládať osvetlenie z 2 rôznych miest v dome - vďaka čomu môžete zapnúť alebo vypnúť svetlo na prízemí alebo na poschodí. Konektor je vyhotovený v bielej farbe, takže bude dobre ladiť s nábytkom podobného odtieňa. Výrobok má klasický tvar, takže sa hodí takmer do každého interiéru. Konektor je vybavený rámom, ktorý zabezpečuje jeho estetickú úpravu. Výrobok má podsvietenie, ktoré uľahčuje zapnutie svetla po zotmení. Konektor je vyrobený z ABS plastu, takže zostane dlho v dobrom technickom stave. Produkt je dostupný aj v jednopólovej verzii, ktorú je možné použiť v izbe alebo spálni
- Monoblok
- Závitové svorky
- Menovitý prúd 10A
- Stupeň krytia IP20
- Červené podsvietenie
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Typ elektrickej zásuvky | Slobodný |
| Maximálne elektrické zaťaženie | 2200 W |
| Napájacie napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5907577410773 |

1850 + recenzí








