DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Jednoschodiskový vypínač Ospel Akcent s podsvietením, hnedý
Jednoschodiskový vypínač Ospel Akcent s podsvietením, hnedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jednoschodiskový vypínač Ospel Akcent s podsvietením, hnedý3-7 dní8,83 €7,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Schodiskový vypínač vybavený osvetlením je prvkom, ktorý uľahčí pohodlné používanie osvetlenia na schodisku. Výrobok je určený na povrchovú montáž, ktorá je rýchla a nevyžaduje renováciu. Tlačidlo je vyrobené z pevného plastu. Pozrite si aj našu ponuku ďalších elektroinštalačných prvkov
Vlastnosti a výhody
Podsvietený schodiskový vypínač je prvkom elektroinštalácie, ktorý zabezpečí bezpečné používanie schodiska členmi domácnosti. Výrobok je určený na zapínanie a vypínanie osvetlenia a pri montáži spolu s druhým vypínačom umožňuje ovládať svetlo z dvoch od seba oddelených bodov. To znamená, že na jednom poschodí môžete svietidlo zapnúť a na druhom zhasnúť. Tlačidlo má podsvietenie, vďaka čomu je používanie modulu pohodlné v tme. Vďaka podsvieteniu spínač dobre funguje aj na schodiskách, ktoré nedostávajú prirodzené svetlo. Gombík je vyrobený v estetickej čokoládovej farbe. Predajne Castorama ponúkajú veľký výber rôznych konektorov
- Monoblok
- Závitové svorky
- Menovitý prúd 10A
- Stupeň krytia IP20
- Červené podsvietenie
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Typ elektrickej zásuvky | Slobodný |
| Maximálne elektrické zaťaženie | 2200 W |
| Napájacie napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Kód produktu | 5907577413767 |

1850 + recenzí








