DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Jednoschodová spojka Ospel Akcent hnedá
Jednoschodová spojka Ospel Akcent hnedá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jednoschodová spojka Ospel Akcent hnedá3-7 dní6,79 €5,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ponúkaný vypínač je prvok určený na ovládanie osvetlenia na schodiskách. Umožňuje ovládať svetelný zdroj z dvoch poschodí. Výrobok je v čokoládovom odtieni, ktorý ladí s ostatnými hnedými prvkami výzdoby miestnosti. Jeho štruktúra umožňuje rýchlu inštaláciu, bez potreby väčšej rekonštrukcie
Vlastnosti a výhody
Schodiskový spínač zaisťuje komfortnú obsluhu osvetlenia na schodisku. Prvok je určený na inštaláciu v pároch s iným, identickým prvkom, aby bolo možné zapínať a vypínať svetlo z dvoch bodov vzdialených od seba. Schodisková spojka bude preto dobre fungovať v súkromných domoch, ako aj na verejne prístupných schodiskách. Pohodlná prevádzka osvetlenia umožňuje používateľom prispieť k úspore elektrickej energie. Tu ponúkaný konektor má mierne zaoblený tvar a je hnedej farby. Svojím vzhľadom sa hodí do klasických interiérov. Inštalácia modulu je pohodlná - povrchová montáž zaberie málo času. V predajniach Castorama nájdete široký sortiment elektroinštalačných prvkov
- Monoblok
- Závitové svorky
- Menovitý prúd 10A
- Stupeň krytia IP20
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Typ elektrickej zásuvky | Slobodný |
| Maximálne elektrické zaťaženie | 2200 W |
| Napájacie napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Kód produktu | 5907577413705 |

1850 + recenzí








