DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Jednozásuvka Ospel As IP44 satén
Jednozásuvka Ospel As IP44 satén
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jednozásuvka Ospel As IP44 satén3-7 dní11,27 €9,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jedna zásuvka môže úspešne doplniť výzdobu každej miestnosti, kde sú elektrické prijímače. Prvok sa výborne hodí do moderných interiérov – zvýrazňuje ich elegantný výraz. Výrobok má integrované uzemnenie. Vďaka tomu je jeho používanie mimoriadne bezpečné a pohodlné.
Vlastnosti a výhody
Vďaka použitiu jedinej zásuvky bude mať váš domov efektívnu elektroinštaláciu, ktorá bude napájať rôzne prijímače – televízor, chladničku a ďalšie. Výrobok je uzemnený na ochranu pred úrazom elektrickým prúdom počas používania. Vďaka kombinácii polykarbonátu a ABS je prvok trvácny a odolný voči deformácii a prasknutiu v dôsledku mechanického poškodenia. Zásuvku si jednoducho zmontujete sami pomocou bežného skrutkovača. Saténová farba skvele doplní moderný interiér. Ešte viac to zvýrazníte použitím ďalších aranžérskych doplnkov v rovnakej farbe v miestnosti - nájdete ich v našej ponuke.
- Závitové svorky
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Ospel |
| Úroveň ochrany | IP44 |
| séria | AS |
| Maximálne elektrické zaťaženie | 3520 W |
| Napájacie napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Farba | satén |
| Materiál | Akrylonitrilbutadiénstyrénový kopolymér (ABS) a polykarbonát (PC) |
| Kód produktu | 5907577475079 |

1850 + recenzí








