DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradný nábytok
- Záhradné lavice
- Keter Comfy truhlica 117 x 45 x 57,5 cm 270 l hnedá
Keter Comfy truhlica 117 x 45 x 57,5 cm 270 l hnedá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Keter Comfy truhlica 117 x 45 x 57,5 cm 270 l hnedá3-7 dní92,88 €75,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Truhlica je estetický a funkčný kus záhradného nábytku - využijete ju rôznymi spôsobmi. Vďaka svojmu pevnému poťahu je vhodná ako sedačka pre minimálne dvoch dospelých. Môžete si ho teda dať na balkón či terasu namiesto lavičky či stoličiek. Box je vyrobený z plastu, takže si môžete byť istí jeho odolnosťou voči všetkým poveternostným vplyvom.
Vlastnosti a výhody
Kusom nábytku, ktorý využijete na terase, balkóne či záhrade je truhlica. Poslúži ako funkčný úložný priestor na rôzne predmety - vankúše, deky, hračky a náradie. Vďaka vystuženému poťahu možno box využiť aj na sedenie - odolá záťaži dvoch dospelých osôb. Vybavený kolieskami a madlami vám umožňuje voľne ho presúvať z miesta na miesto, čo vám uľahčí jeho polohovanie v závislosti od vašich požiadaviek a preferencií. Môžete ho použiť v interiéri aj exteriéri - vyrobený z plastu s prirodzenou štruktúrou dreva, nielenže vyzerá atraktívne, ale si aj dlhodobo zachováva svoje vlastnosti a vzhľad, pretože je úplne odolný voči viacsezónnemu vplyvu všetkých poveternostných javov .
- Materiál imitujúci drevo
- Vstavané rukoväte a valčeky - jednoduché prenášanie
- Skvelé ako ďalšie sedenie
- Jednoduchá montáž bez náradia
- Jednoduchá údržba
- Odolný voči vyblednutiu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Záhradný úložný box |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Kether |
| Hĺbka produktu | 450 mm |
| Šírka produktu | 1170 mm |
| Výška produktu | 570 mm |
| séria | Pohodlné |
| Počet dverí | 1 |
| Blokovací mechanizmus | Zaskrutkujte do zámku |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Kód produktu | 7290106930179 |

1850 + recenzí











