DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradný nábytok
- Podušky na záhrady nábytok
- Kokosovo oranžový okrúhly vankúš
Kokosovo oranžový okrúhly vankúš
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kokosovo oranžový okrúhly vankúš3-7 dní8 €6,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podsedák ešte viac spríjemní trávenie času na záhrade. Mäkká štruktúra polyesterovej výplne ho izoluje od tvrdého nábytku a oranžová farba poťahu oživí aranžmán a ladí s rozkvitnutými kvetmi. Výrobok je odolný aj proti škodlivým účinkom slnečného žiarenia a vody.
Vlastnosti a výhody
Vonkajší priestor doma je predovšetkým miestom odpočinku. Podstatný je funkčný nábytok, ale aj doplnky ako vankúše. Predstavený okrúhly model zo série Cocos môžete použiť napríklad na stoličku alebo svojpomocne vyrobený kus nábytku - zakryje jeho tvrdý povrch a poskytne vám väčší komfort pri používaní. Výrobok je oranžovej farby, takže sa bude dobre hodiť tam, kde chcete priestor oživiť a zdôrazniť jeho veselý charakter. Je odolný voči vode, takže mu neublíži nečakaný dážď. Svoje vlastnosti nestratí ani vplyvom UV lúčov – to všetko ho predurčuje na vonkajšie použitie. Castorama pripravila široký sortiment krásnych a praktických záhradných vankúšov. Nečakajte a vyberte si ich hneď!
- Dostupné rôzne druhy a farby
- Odolný voči vode a UV žiareniu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sedací vankúš |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Hrúbka produktu | 30 mm |
| Priemer produktu | 380 mm |
| Šírka produktu | 380 mm |
| séria | Cocos |
| Hmotnosť | 180 g/m² |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolný voči poveternostným vplyvom |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolné voči UV žiareniu |
| Odolnosť voči vode | Hydrofóbne |
| Zloženie | 70% bavlna, 30% polyester |
| Plnenie | Polyester |
| Farebná skupina | Oranžová |
| Farba | Oranžová |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál poťahu | Bavlna a polyester |
| Materiál | Bavlna a polyester (PES) |
| Štýl | Moderné |
| Kód produktu | 3663602725688 |

1850 + recenzí










