DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Koleno na pripojenie solenoidových ventilov 1''
Koleno na pripojenie solenoidových ventilov 1''
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Koleno na pripojenie solenoidových ventilov 1''3-7 dní7,20 €5,85 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Koleno na pripojenie elektromagnetických ventilov je produkt, ktorý vám umožní efektívne spájať prvky dôležité pre fungovanie systému. Jednoduchá, ale pevná konštrukcia bude slúžiť dlhé roky bez ohľadu na poveternostné podmienky. Okrem toho sa koleno ľahko inštaluje. Na dokončenie inštalácie závlahy potrebujete aj množstvo ďalších produktov, ktoré nájdete v sérii Rainjet.
Vlastnosti a výhody
Koleno na pripojenie 1'' solenoidových ventilov zo série Rainjet je základným prvkom celého závlahového systému. Umožňuje správne pripojiť zariadenie, ktoré riadi chod celej linky. Výrobok je navyše vybavený O-krúžkom pre zaistenie dokonalej tesnosti. Môžete si tak byť istí, že komponenty budú dokonale chránené a neutrpia žiadnu poruchu. Koleno na pripojenie elektromagnetických ventilov je vyrobené z kvalitného plastu. Materiál ovplyvňuje aj trvanlivosť spoja, ktorá sa vplyvom prevládajúcich podmienok nezmení. Prvok sa jednoducho inštaluje a jeho kvalitu potvrdzuje aj dvojročná záruka. V sérii Rainjet nájdete všetky komponenty zavlažovacieho systému.
- O-krúžok zaisťuje dokonalú tesnosť
- Pripojenie solenoidových ventilov
- 2 roky záruka
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Claber |
| Veľkosť závitu (imperiálna) | 1" |
| Priemer produktu | 44 mm |
| Šírka produktu | 66 mm |
| séria | Rainjet |
| Typ pripojenia | Závitové |
| Maximálny pracovný tlak | 6 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 1 bar |
| Farebná skupina | čierna |
| Kód produktu | 8000625908073 |

1850 + recenzí








