DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Diely komínov
- Komin-Flex CrNi rozeta 120 mm, lesklá
Komin-Flex CrNi rozeta 120 mm, lesklá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Komin-Flex CrNi rozeta 120 mm, lesklá3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rozeta odolná voči kyselinám je prvok určený na ochranu inštalačného vstupného otvoru. Produkt účinne maskuje stenu alebo strop okolo potrubia odvádzajúceho výfukové plyny do komína. Vyznačuje sa elegantným vzhľadom a odolnosťou voči kyselinám a hrdzi, vďaka čomu si zachováva svoj estetický vzhľad. Chrómová farba pôsobí veľmi elegantne
Vlastnosti a výhody
Rozeta odolná voči kyselinám je prvkom slúžiacim na ochranu vstupného otvoru ventilácie. Používa sa na maskovanie častí steny alebo stropu v okolí krbovej prípojky. Umožňuje, aby inštalácia prešla cez steny estetickým a tesným spôsobom. Je vyrobený z kyselinovzdornej ocele - použitie takéhoto materiálu je dôležité najmä pri montáži komínových prepojení spájajúcich kachle, krbovú vložku a iné vykurovacie zariadenia s komínom, ktorý odvádza spaliny. Oceľ odolná voči kyselinám sa vyznačuje aj nehrdzavejúcou oceľou, vďaka ktorej si prvok zachová estetický vzhľad po dlhú dobu. Rozeta je na výber v rôznych priemeroch - perfektne ju zladíte s ostatnými prvkami zo série komínových pripojení
- Kryt kábla
- Nehrdzavejúca
- Nehorľavý
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Komin-Flex |
| Vstupný priemer | 120 mm |
| Vonkajší priemer | 207 mm |
| Výška produktu | 53 mm |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Odolnosť voči produktom na báze kyselín | Odolnosť voči produktom na báze kyselín |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907726554259 |

1850 + recenzí








