DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Diely komínov
- Komin-Flex CrNi rozeta 125 mm, lesklá
Komin-Flex CrNi rozeta 125 mm, lesklá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Komin-Flex CrNi rozeta 125 mm, lesklá3-7 dní9,64 €7,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rozeta je inštalačný prvok, ktorý sa montuje na stenu alebo strop - poskytuje estetické zakončenie rúrok spájajúcich kachle s komínom. Výrobok je vyrobený zo silnej chrómniklovej ocele, takže dokáže maskovať prvky vedúce vysokoteplotné výfukové plyny. Prvok vo farbe chrómu poskytuje elegantné zakončenie inštalácie
Vlastnosti a výhody
Rozeta umožňuje zamaskovať miesto, kde cez stenu prechádza ventilačný systém krbu - slúži na ochranu výstupného otvoru do komína. Je vyrobený z pevnej chróm-vanádiovej ocele, vďaka čomu je odolný voči hrdzi a vplyvu kyslých splodín unikajúcich z kachlí do komína. Chrómniklová oceľ je odolná aj voči vysokým teplotám, takže rozeta správne prispôsobená inštalácii a správne nainštalovaná spĺňa požiadavky na základnú protipožiarnu ochranu. Je to dôležité nielen pre estetiku krbového plášťa a životnosť krbovej vložky, ale aj pre odolnosť a tesnosť pripojovacieho kábla. Na výber je v rôznych veľkostiach, takže si ľahko vyberiete tú správnu pre vašu domácu inštaláciu
- Kryt kábla
- Nehrdzavejúca
- Nehorľavý
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Komin-Flex |
| Vstupný priemer | 125 mm |
| Vonkajší priemer | 131 mm |
| Výška produktu | 60 mm |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Odolnosť voči produktom na báze kyselín | Odolnosť voči produktom na báze kyselín |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907726554075 |

1850 + recenzí








