DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Diely komínov
- Komin-Flex CrNi rozeta 130 mm, lesklá
Komin-Flex CrNi rozeta 130 mm, lesklá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Komin-Flex CrNi rozeta 130 mm, lesklá3-7 dní9,84 €8 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Maskovacia rozeta je prvok slúžiaci na maskovanie inštalácie odvádzajúcej spaliny do komína - esteticky prekrýva montážne otvory v stene. Je vyrobený z kyselinovzdornej chrómniklovej ocele, vďaka čomu je odolný voči vysokým teplotám, korózii a mechanickému poškodeniu. Poskytuje elegantný vzhľad komínovým otvorom
Vlastnosti a výhody
Maskovacia rozeta je doplnok slúžiaci na maskovanie spojenia medzi stenou a inštaláciou, ktorá odvádza spaliny z kachlí do komína. Je to dôležité nielen pre estetiku komínového plášťa či odolnosť krbovej vložky, ale aj pre celý systém odvodu spalín. Vhodným spôsobom inštalovaná rozeta prispôsobená priemeru výtlačného potrubia zaisťuje tesnosť a bezpečnosť používania vykurovacieho systému v dome. Rozeta je tesná, odolná voči vysokým teplotám a kyslosti výfukových plynov vypúšťaných do komína. Vďaka tomu zaisťuje odolnosť proti hrdzaveniu a vynikajúci vzhľad povrchovej úpravy spoja. Produkt je k dispozícii v niekoľkých rôznych veľkostiach, z ktorých si môžete vybrať - môžete ľahko nájsť správny priemer pre výstupné potrubie vášho vykurovacieho systému
- Kryt kábla
- Nehrdzavejúca
- Nehorľavý
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Komin-Flex |
| Vstupný priemer | 130 mm |
| Vonkajší priemer | 136 mm |
| Výška produktu | 60 mm |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Odolnosť voči produktom na báze kyselín | Odolnosť voči produktom na báze kyselín |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907726554082 |

1850 + recenzí








