DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Diely komínov
- Komin-Flex CrNi rozeta 150 mm, lesklá
Komin-Flex CrNi rozeta 150 mm, lesklá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Komin-Flex CrNi rozeta 150 mm, lesklá3-7 dní10,66 €8,66 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rozeta slúži na ochranu inštalačného vstupného otvoru. Umožňuje estetickým a bezpečným prechodom inštalácií cez steny – je možné ju použiť na vnútorné aj vonkajšie steny. Je vyrobený z ocele, ktorá nekoroduje a je odolná voči kyselinám, čím poskytuje trvanlivý a elegantný povrch komínových prieduchov.
Vlastnosti a výhody
Rozeta je prvok, ktorý sa používa na maskovanie vetracích potrubí v miestach, kde sa stretávajú so stenou. Je prvkom komínového systému - maskuje časť steny, v ktorej sú osadené vetracie potrubia a zabezpečuje tesnosť celej inštalácie. Výrobok je vyrobený z pevných materiálov odolných voči kyselinám - chrómniklová oceľ nekoroduje a výborne znáša vysoké teploty. Rozeta má elegantný vzhľad vďaka leštenému povrchu s vysokým leskom. Vďaka tomu je nielen praktický, ale aj doplnková dekorácia interiéru vášho domova. Ľahko ho skombinujete s ďalšími inštalačnými prvkami – je dostupný v mnohých veľkostiach, z ktorých si môžete vybrať. Stojí za to pamätať, že správne nastavenie rozety na výstup zaisťuje správnu prevádzku celej inštalácie
- Kryt kábla
- Nehrdzavejúca
- Nehorľavý
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Komin-Flex |
| Vstupný priemer | 150 mm |
| Vonkajší priemer | 156 mm |
| Výška produktu | 60 mm |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Odolnosť voči produktom na báze kyselín | Odolnosť voči produktom na báze kyselín |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907726554112 |

1850 + recenzí








