DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Diely komínov
- Komin-Flex CrNi rozeta 180 mm, lesklá
Komin-Flex CrNi rozeta 180 mm, lesklá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Komin-Flex CrNi rozeta 180 mm, lesklá3-7 dní14,32 €11,64 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rozeta sa používa na ochranu komínových otvorov v mieste spojenia komínových prípojok so stenou alebo stropom - má maskovaciu a dekoratívnu úlohu. Je vyrobený z chrómniklovej ocele, ktorá je odolná voči vysokým teplotám a odolná voči kyslým výfukovým plynom. Produkt poskytuje elegantný vzhľad
Vlastnosti a výhody
Rozeta sa používa na ochranu komínových otvorov vo vnútorných miestnostiach - maskuje montážne prvky a zabezpečuje tesnosť inštalácie. Používa sa na ochranu inštalačného vstupného otvoru, ktorý umožňuje estetický prechod prvkov cez priečky, ako sú steny a stropy. Je vyrobený zo silnej ocele s kyselinovzdornými vlastnosťami a odolnosťou voči veľmi vysokým teplotám, čím spĺňa požiadavky na základnú ochranu inštalácie. Vyznačuje sa nielen praktickými funkciami, ale aj estetickým vzhľadom – pochrómovaná oceľ pôsobí elegantne a ladí s modernými dizajnovými prvkami miestnosti, ako sú závesné tyče alebo stropné svietidlá vo vysokolesklom chróme.
- Kryt kábla
- Nehrdzavejúca
- Nehorľavý
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Komin-Flex |
| Vstupný priemer | 180 mm |
| Vonkajší priemer | 186 mm |
| Výška produktu | 60 mm |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Odolnosť voči produktom na báze kyselín | Odolnosť voči produktom na báze kyselín |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907726554143 |

1850 + recenzí








