DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Diely komínov
- Komin-Flex CrNi rozeta 200 mm, lesklá
Komin-Flex CrNi rozeta 200 mm, lesklá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Komin-Flex CrNi rozeta 200 mm, lesklá3-7 dní14,93 €12,14 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rozeta vo farbe chrómu ladí s elegantným zariadením izieb - esteticky zakončuje komínové prieduchy, ktoré odvádzajú spaliny z komínových prípojok do komína. Zakrýva otvory pre rúry v stene a zaisťuje dodatočnú tesnosť inštalácie. Výrobok je vyrobený z materiálu odolného voči korózii - chrómniklovej ocele
Vlastnosti a výhody
Maskovacia rozeta je dôležitým prvkom napojenia komína, ktorý umožňuje správne napojenie krbovej vložky na výfukový systém. Výrobok maskuje vetracie kanály, ktoré odvádzajú výfukové plyny do komína az neho von z budovy. Správne nainštalovaná rozeta zaisťuje tesnosť a odolnosť voči vysokým teplotám. Je vyrobený z pevnej chrómniklovej ocele, ktorá je odolná voči hrdzi a kyslým reakciám výfukových plynov. Prvok vo farbe chrómu ladí s elegantným zariadením izieb. V ponuke sú maskovacie rozety s rôznymi vnútornými a vonkajšími priemermi, takže ľahko nájdete také, ktoré spĺňajú požiadavky na inštaláciu – správny priemer vytvára minimálny odpor prúdeniu výfukových plynov.
- Kryt kábla
- Nehrdzavejúca
- Nehorľavý
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Komin-Flex |
| Vstupný priemer | 200 mm |
| Vonkajší priemer | 297 mm |
| Výška produktu | 53 mm |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Odolnosť voči produktom na báze kyselín | Odolnosť voči produktom na báze kyselín |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907726554150 |

1850 + recenzí








