DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Diely komínov
- Komin-Flex CrNi rozeta 80 mm lesklá
Komin-Flex CrNi rozeta 80 mm lesklá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Komin-Flex CrNi rozeta 80 mm lesklá3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rozeta je dôležitým prvkom napojenia komína, ktorý maskuje vstup do steny potrubia odvádzajúceho spaliny do komína. Je vyrobený z pevnej chróm-vanádiovej ocele, vďaka čomu je odolný voči vysokým teplotám, hrdzaveniu a škodlivým účinkom kyslých výparov. Elegantný vzhľad poskytuje estetické dokončenie inštalácie
Vlastnosti a výhody
Rozeta slúži na ochranu komínových otvorov. Ide o estetický prvok napojenia komína, ktorý spája kachle, komínovú vložku alebo iné vykurovacie zariadenie s komínom odvádzajúcim spaliny. Je vyrobený z pevných materiálov, ktoré zaisťujú odolnosť a správnu funkciu inštalácie. Chrómniklová oceľ je odolná voči kyslým výparom unikajúcim cez vetracie potrubie. Výrobok má elegantný vzhľad, vďaka čomu je doplnkovou dekoráciou v miestnosti, ktorú je možné kombinovať napríklad so stropnými svietidlami alebo závesnými tyčami v rovnakej farbe. Rozeta je k dispozícii s rôznymi priemermi prívodov, z ktorých si môžete vybrať, čo uľahčuje jej prispôsobenie iným spojovacím prvkom z rovnakej série, ako sú napríklad vetracie kanály.
- Kryt kábla
- Nehrdzavejúca
- Nehorľavý
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Komin-Flex |
| Vstupný priemer | 80 mm |
| Vonkajší priemer | 86 mm |
| Výška produktu | 60 mm |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Odolnosť voči produktom na báze kyselín | Odolnosť voči produktom na báze kyselín |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907726554013 |

1850 + recenzí








