DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Axiálne ventilátory
- Kompaktný rekuperátor Awenta HRV100P
Kompaktný rekuperátor Awenta HRV100P
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kompaktný rekuperátor Awenta HRV100P3-7 dní172,17 €139,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kompaktný rekuperátor série HRV je produkt určený na inštaláciu vo vnútri budovy vo vzduchotechnickom systéme. Rekuperátor obsahuje tepelný akumulátor vyrobený z hliníka, ktorý umožňuje rekuperáciu tepla pri vetraní miestnosti. Výrobok je vyrobený z ľahkého a odolného materiálu ABS, takže svojmu účelu bude slúžiť dlhú dobu. Tento produkt je možné inštalovať doma a vo verejných budovách.
Vlastnosti a výhody
Ak inštalujete vetracie systémy do bytov alebo verejných budov, viete, že každému užívateľovi inštalácie bude záležať na jej účinnosti. Možno vás zaujme kompaktná rekuperačná jednotka zo série HRV. Jedná sa o malý potrubný ventilátor vyrobený z odolného ABS materiálu. Toto zariadenie sa používa na rekuperáciu tepla pri vetraní miestnosti. Vďaka tomu výrobok umožňuje dobré vetranie miestnosti a je energeticky úsporný. Rekuperátor je vybavený akumulátorom tepla vyrobeným z hliníka. Toto zariadenie je tiché, vďaka čomu je ideálne pre kancelárie alebo verejné kancelárie. Má dva prevádzkové režimy - prívod a odvod. Výrobok má jednoduchú štruktúru a veľmi ľahko sa inštaluje. Dostupný je v bielej farbe, ktorá bez problémov zapadne do moderného interiéru domácnosti alebo kancelárie. Overte si dostupnosť kompaktnej rekuperačnej jednotky v najbližšom supermarkete Castorama.
- Tichý a energeticky úsporný
- Tepelný akumulátor vyrobený z hliníka
- Rekuperácia tepla pri vetraní miestnosti
- Jednoduchá konštrukcia a montáž zariadenia
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 190 mm |
| Vstupný priemer | 100 mm |
| Šírka produktu | 370 mm |
| Výška produktu | 190 mm |
| séria | HRV |
| Typ ovládania | Zapínač/vypínač |
| Funkcie | Dvojrýchlostné zariadenie s režimom prívodu a výfuku |
| Minimálne otáčky za minútu | 2100 ot./min |
| Výkon vo wattoch | 2 W |
| Rýchlosť rotácie | 2500 ot./min |
| Kód produktu | 5905033314474 |

1850 + recenzí










