DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Konečný odkvapkávač 0-10 l/h 10 ks.
Konečný odkvapkávač 0-10 l/h 10 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Konečný odkvapkávač 0-10 l/h 10 ks.3-7 dní10,25 €8,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Koncový dripper je prvok, ktorý umožňuje presné a priame zavlažovanie koreňov rastlín vo vašej záhrade. Má reguláciu prietoku. Je jednou zo súčastí zavlažovacích systémov. Vyrobené z plastu, je odolné voči vplyvom nepriaznivých atmosférických a biologických faktorov. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Finálny dripper Rainjet 0-10 l/h je prvkom závlahových systémov slúžiacich na presné a priame zalievanie koreňov rastlín vo vašej záhrade a na vašom pozemku. Vyznačuje sa reguláciou prietoku a dvojročnou zárukou. Koncový dripper sa používa na zavlažovanie rastlín so širokým koreňovým systémom. Kvalitný plast zaručuje odolnosť výrobku voči nepriaznivým vplyvom vonkajších faktorov a likviduje riasy, roztoče a plesne. Konečný odkvapkávač 0-10 l/h vám umožní udržiavať krásnu a udržiavanú záhradu. Koncový kvapkovač je určený na inštaláciu do prívodného potrubia 1/4″, 4–6 mm, má nastaviteľný prietok vody 0–10 l/h. s cieľom prispôsobiť ho klimatickým podmienkam, potrebám rastlín a požiadavkám na pôdu. Je vybavená tesnením.
- Regulácia prietoku vody
- Presné a priame zalievanie koreňov rastlín
- 2 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dripper |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 10 |
| Typ balenia | ks |
| Marka | Claber |
| Dĺžka produktu | 27 mm |
| Šírka produktu | 18 mm |
| Výška produktu | 40 mm |
| séria | Rainjet |
| Hmotnosť produktu | 80 g |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625912148 |

1850 + recenzí








