DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Konský hnoj 5 l
Konský hnoj 5 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Konský hnoj 5 l3-7 dní10,45 €8,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Konský hnoj je prírodné hnojivo odporúčané na použitie v skleníkoch a krytých plodinách. Je ideálny na jar a jeseň, keď si sami pripravujete sadenice kvetov a zeleniny. Hnoj obsahuje mikroorganizmy, ktoré v procese premeny v pôde produkujú humus. Pozrite si aj ďalšie organické hnojivá dostupné na našej webovej stránke.
Vlastnosti a výhody
Konský hnoj 5 l je druh hnojiva, ktoré obsahuje mikroorganizmy. Práve z nich procesom premeny v pôde vzniká humus, ktorý je pre rastliny cenný. Je vhodný najmä na hnojenie pôd poškodených v dôsledku nesprávnej kultivácie. Toto hnojivo môžete aplikovať aj do pôdy so zničenou prirodzenou bakteriálnou flórou. Prvé účinky si všimnete, keď sa objavia nové rastliny. Konský hnoj zlepšuje úrodnosť pôdy, jej úrodnosť a štruktúru. Hnojivo je vhodné pre plodiny pod krytom. Na jar a na jeseň sa vám bude hodiť pri samostatnom sadení kvetov a zeleniny. Pozrite si aj ďalšie prírodné hnojivá dostupné na našej webovej stránke. Nájdete tu produkty pre každý druh rastlín a spôsob ich pestovania.
- Zlepšuje úrodnosť, úrodnosť a štruktúru pôdy
- Vytvára humus
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Hnojivo |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Hĺbka produktu | 80 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Výška nádoby | 450 mm |
| Typ kontajnera | Taška |
| Hmotnosť (kg) | 3,8 kg |
| Kód produktu | 5907466502664 |

1850 + recenzí








