DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kôpky kvitnúceho stromu 4 x 150 cm
Kôpky kvitnúceho stromu 4 x 150 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kôpky kvitnúceho stromu 4 x 150 cm3-7 dní25 €20,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kolíky na stromy sú prvky používané na ochranu čerstvo vysadených stromov. Vyrobené z borovicového dreva, sú odolné voči korózii a poškodeniu. Kolíky majú nabrúsené konce, takže sa dajú ľahko zapustiť do zeme. Produkty je možné použiť ako v súkromných záhradách, tak aj vo verejnej zeleni.
Vlastnosti a výhody
Kolíky sú základným prvkom pri výsadbe mladých stromčekov v záhrade. Výrobky sú vyrobené z prírodnej borovice, vďaka čomu sú odolné a dobre zapadajú do estetiky zelených plôch. Kolíky možno s rovnakým úspechom použiť v súkromných aj verejných priestoroch, ako sú parky alebo mestské bulváry. Nabrúsené konce kolíkov uľahčujú ich zapustenie do zeme, takže potrebné činnosti môžete vykonávať efektívne a ušetríte tak čas strávený výsadbou a zabezpečením stromov. Prípravky umožňujú regulovať smer rastu stromov, čo je výhodné z hľadiska celkovej estetiky. Naša ponuka zahŕňa široký výber stromčekov na výsadbu.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Záhradný kôl |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | Bloom |
| Priemer produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 1500 mm |
| Typ spracovania | Liečba tlakom |
| Hmotnosť produktu | 1600 g |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | Prirodzené |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Borovicové drevo |
| Kód produktu | 3663602732716 |

1850 + recenzí








