DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kovový stojan na kvetináč 19 cm
Kovový stojan na kvetináč 19 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kovový stojan na kvetináč 19 cm3-7 dní23,48 €19,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierny kovový stojan na kvetináč je doplnok, ktorý zabezpečí optimálne využitie priestoru nielen doma, ale aj v záhrade, na terase či balkóne. Vyrobený z kovu s práškovým nástrekom je nielen elegantný, ale aj funkčný. Stojan sa vyznačuje vysokou životnosťou a odolnosťou proti poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Čierny kovový stojan na kvetináč 19 cm je produkt, ktorý bude decentným doplnkom miestnosti. Využijete ju nielen doma, ale aj na záhrade, balkóne či terase. Vďaka nemu môžete usporiadať priestor a vytvoriť elegantné a praktické kompozície. Výrobok je vyrobený z kovu s práškovým nástrekom. To znamená, že je odolný voči mechanickému poškodeniu, poškriabaniu, ale aj ničivým poveternostným vplyvom. Kovový stojan na kvetináče je riešením, ktoré vám umožní vystaviť vaše rastliny. Výrobok je vhodný pre hrnce s priemerom 19 cm. Pozrite si zvyšok ponuky v predajni Castorama - rôzne typy a veľkosti stojanov na hrnce sú k dispozícii tu.
- Práškové lakovanie
- Odolný
- Jednoduché použitie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Stojan na kvetináč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 275 mm |
| Šírka produktu | 275 mm |
| Výška produktu | 380 mm |
| Maximálne zaťaženie | 15 kg |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Žiadna odolnosť voči poveternostným vplyvom |
| Hmotnosť produktu | 1,07 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | Kovové |
| Shell | Práškové lakovanie |
| Kompatibilita | Vhodné pre hrnce s priemerom 19 cm |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Kód produktu | 5059340327976 |

1850 + recenzí










