DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradný nábytok
- Kreslá do záhrady
- Kreslo Keter California 2 ks.
Kreslo Keter California 2 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kreslo Keter California 2 ks.3-7 dní158,97 €129,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kreslo Keter California je pevný a štýlový kus záhradného nábytku. Dobre poslúži na balkóne, terase či v altánku. Súprava obsahuje dve kreslá. Ich dizajn a vankúše poskytujú pohodlné miesto pre každodenný odpočinok. V našom sortimente nájdete aj ďalšie druhy záhradného nábytku z kolekcie California.
Vlastnosti a výhody
Zariaďujete si balkón, terasu alebo záhradu a hľadáte masívny nábytok? 2-dielne kreslo Keter California patrí medzi užitočné modely, ktoré vám umožnia tráviť čas pohodlne vonku. Má veľké sedadlo vyplnené dvoma vankúšmi, takže pohodlie je na najvyššej úrovni. Výhodou sú aj široké podrúčky. Kreslo Keter California je vyrobené z plastu. Ľahko sa udržiava v čistote a udržiava. Navyše je odolný voči mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom. Kreslo pochádza z modernej kolekcie California, ktorá ponúka mnoho modelov záhradného nábytku. K tomuto sedadlu sa hodí aj pohovka a stolík. Prezrite si dostupné možnosti a vytvorte si ucelenú súpravu salónika, ktorá vám bude určite slúžiť dlhé roky.
- Jednoduchá údržba
- 2 kusy v sade
- Odolný voči poveternostným vplyvom
- K dispozícii je aj zodpovedajúci stôl a pohovka
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 2 |
|---|---|
| Typ balenia | nastaviť |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Kether |
| Hĺbka (cm) | 68 cm |
| šírka (cm) | 83 cm |
| výška (cm) | 72 cm |
| séria | Kalifornia |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 8711245154503 |

1850 + recenzí










