DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Krížová spojka 1/4'' 10 ks.
Krížová spojka 1/4'' 10 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krížová spojka 1/4'' 10 ks.3-7 dní8,01 €6,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Krížový konektor má množstvo aplikácií v systémoch kvapkovej závlahy alebo mikrozávlahy. Používa sa na spojenie štyroch častí prívodného potrubia. Prvok zaručuje vodotesnosť a žiadne zatekanie. Pevný a ergonomický rám je vyrobený z kvalitných materiálov. Pozrite si ďalšie príslušenstvo pre zavlažovacie systémy dostupné v predajniach Castorama.
Vlastnosti a výhody
1/4" krížový konektor je prvok používaný v systémoch kvapkovej závlahy alebo mikrozávlahy. Konektor umožňuje pripojiť štyri časti prívodného potrubia. Je vybavená pohodlnou rukoväťou. Konektor série Rainjest je vodotesný. Tým sa zabráni nekontrolovanému úniku vody. Pevný a ergonomický dizajn je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Sú vysoko odolné voči mechanickému poškodeniu. Krížový konektor je navyše odolný voči UV žiareniu, mrazu a iným náročným poveternostným podmienkam. Povrch bol chránený aj proti usadzovaniu rias. Pozrite si aj ďalšie príslušenstvo k zavlažovacím systémom, ktoré sme pre vás pripravili v predajniach Castorama.
- Odolnosť proti riasam
- Odolnosť voči UV žiareniu
- Mrazuvzdornosť
- Pohodlné uchopenie a vodotesnosť zaručujú žiadne úniky; ergonomický dizajn
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ¼" |
| Priemer produktu | 11 mm |
| Šírka produktu | 27 mm |
| Výška produktu | 41 mm |
| séria | Rainjet |
| Maximálny pracovný tlak | 2,5 baru |
| Minimálny pracovný tlak | 0,5 baru |
| Hmotnosť produktu | 30 g |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625911455 |

1850 + recenzí









