DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Krížový konektor Schneider Electric Sedna biely
Krížový konektor Schneider Electric Sedna biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krížový konektor Schneider Electric Sedna biely3-7 dní12,49 €10,15 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Konektor použitý medzi dva schodiskové vypínače vám umožní zapnúť osvetlenie na dvoch miestach v miestnosti. Má montážny systém pre krabicu pod omietku. Estetický a kvalitný výrobok, ktorý zaručuje trvanlivosť a bezporuchové používanie. Vďaka surovej, modernej forme plochého bieleho plášťa ho môžete použiť ako perfektný doplnok vášho interiéru
Vlastnosti a výhody
Krížový spínač pod omietku bude fungovať všade tam, kde používate bežné inštalácie s inštalačnými krabicami. Pevná inštalácia je možná vďaka systému čeľustí prispôsobených skrutkami. Tento typ vypínača poslúži ako nevyhnutný prvok schodiskového okruhu, vďaka ktorému môžete zapínať a vypínať osvetlenie z dvoch bodov na tej istej chodbe, schodisku alebo garáži. Kvalitný výrobok, prispôsobený všetkým európskym normám. Je vyrobená z odolných a neopotrebiteľných materiálov, ako je polykarbonát a ASA, ktoré zaisťujú vysoký komfort práce. Použitie teleskopickej konštrukcie krytu uľahčí prispôsobenie krytu nerovným stenám. Charakteristický, plochý biely plášť sa môže stať zaujímavým akcentom pri dokončovaní interiéru. Vymeniteľná platnička vám uľahčí farebné zladenie tohto prvku s podkladom
- Vlastnosti série Sedna: celý rad vysokokvalitných konektorov s výrazným tvarom a jedinečným plochým tvarom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Krížový konektor |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Sedna |
| Maximálne elektrické zaťaženie | 2300 W |
| Napájacie napätie | 220V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8690495032741 |

1850 + recenzí









