DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč 62 cm zlatý
Kvetináč 62 cm zlatý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč 62 cm zlatý3-7 dní159 €129,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zlatý kvetináč sa vyznačuje pevnou konštrukciou a moderným dizajnom. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorým je ekologická živica. Tento model kvetináča bude fungovať v interiéri aj exteriéri. Miska zlatej farby je dostupná aj v iných veľkostiach. Náš sortiment zahŕňa široký sortiment kvetináčov.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte nádoby na sadenie rastlín? Výbornou voľbou bude 62 cm zlatý hrniec, ktorý má jednoduchý kónický tvar. Charakteristickým znakom tohto modelu je jeho veľká kapacita. Je ideálny na pestovanie kvetov alebo kríkov, ktoré potrebujú veľa miesta na vývoj koreňov, správnu stabilizáciu a dosahujú výšku až niekoľko desiatok centimetrov. Zlatý hrniec je vyrobený z keramického vlákna, ktorému sa hovorí ekologická živica. Ide o materiál s výbornou odolnosťou, preto ho možno použiť ako dekoráciu na vašu záhradu, terasu či balkón. Dno hrnca má drenážne otvory. Ak chcete ochrániť podlahu pred zatekaním vody, použite prídavný stojan. Pozrite si aj ďalšie návrhy kvetináčov, ktoré nájdete v našom obchode.
- Moderný dizajn
- Jednoduchá forma
- Vyzerá veľmi pekne v otvorených aj uzavretých priestoroch
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 320 mm |
| Výška produktu | 620 mm |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 7,1 kg |
| Farebná skupina | Zlatý |
| Farba | Zlatý |
| Materiál | Plastové |
| Vzor | Kužeľ |
| Kód produktu | 5905925111372 |

1850 + recenzí









