DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč Cloe so stojanom, 15 cm, biely
Kvetináč Cloe so stojanom, 15 cm, biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč Cloe so stojanom, 15 cm, biely3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte praktický a elegantný kryt pre vaše izbové rastliny? Kvetináč Cloe s bielym základom splní vaše očakávania. Vyniká svojim estetickým a štýlovým dizajnom. Skvele sa bude hodiť ako doplnok k moderným aranžmánom. Okrem toho poskytuje rastlinám neustály prístup k vode. Je to skvelé riešenie pre ľudí, ktorí si len zriedka nájdu čas na starostlivosť o exempláre.
Vlastnosti a výhody
Kvetináč Cloe s 15 cm bielym podstavcom je dekoratívnym prvkom a zároveň praktickým výrobkom. Môžete v ňom pestovať okrasné rastliny. Zdôrazní atraktívny vzhľad zelených listov a farebných kvetov. Špeciálny dizajn so samozavlažovaním je tiež neskutočne pohodlným riešením. Vaše okrasné rastliny budú mať neustále prístup k vode. Kvetináč Cloe s bielym základom je preto stvorený pre ľudí, ktorí sú často mimo domova. Výrobok má tiež estetickú úpravu a jemné dekorácie. Vďaka tomu vyzerá štýlovo. Biely kvetináč s moderným dizajnom využijete pri mnohých aranžmánoch. V našej ponuke nájdete aj ďalšie modely zo série Cloe, ktoré sa líšia veľkosťou a farbou.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 150 mm |
| Výška produktu | 130 mm |
| séria | Chloe |
| Kapacita (l) | 1,5 l |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 0,15 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Biela/travertín |
| Kód produktu | 8003507940000 |

1850 + recenzí








