DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč Cloe so stojanom, 20 cm, biely
Kvetináč Cloe so stojanom, 20 cm, biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč Cloe so stojanom, 20 cm, biely3-7 dní12,08 €9,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vaše rastliny môžu byť štýlovým prvkom aranžmánu. Na tento účel budete potrebovať kvetináč Cloe s bielym podstavcom, ktorý bude perfektným doplnkom moderných interiérov. Zaručuje stály prístup k vode vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu. Počas viacdňového výletu sa tak nemusíte obávať polievania obľúbených rastlín.
Vlastnosti a výhody
Kvetináč Cloe s 20 cm bielym podstavcom je ako stvorený na pestovanie a starostlivosť o okrasné rastliny. Zvýrazní vzhľad farebných kvetov a zelených listov. Môžete ho umiestniť na komodu alebo doma na parapet. Môžete ho použiť aj na balkóne. Biela farba je univerzálna, takže ju ľahko zladíte k ostatným doplnkom a celému dizajnu interiéru. Praktickým riešením je aj kvetináč Cloe s bielym podstavcom. Pomôže vám pri každodennej starostlivosti o rastliny. Môže za to jeho špeciálna konštrukcia s nádržou. To zaisťuje správnu vlhkosť pôdy. Nemusíte teda pamätať na časté zalievanie. Viac praktických doplnkov nájdete v našej ponuke. Pozrite si ďalšie odtiene a rozmery hrncov z rovnakej série.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 200 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| séria | Chloe |
| Kapacita (l) | 3,2 l |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 0,2 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Biela/travertín |
| Kód produktu | 8003507940505 |

1850 + recenzí








