DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč Cloe so stojanom, 20 cm, holubica sivá
Kvetináč Cloe so stojanom, 20 cm, holubica sivá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč Cloe so stojanom, 20 cm, holubica sivá3-7 dní8,41 €6,84 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Marka | Žiadna značka |
|---|---|
| Typ produktu | Kvetináč |
| Akýsi balík | Kus |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Priemer produktu | 200 mm |
| Výška produktu | 190 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,22 kg |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Plastové |
| Recyklovateľné materiály | 0% |
| Farba | Holubie šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolný voči dažďu |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Odolnosť voči otrasom | Žiadna odolnosť voči nárazom |
| Miesto výroby | Taliansko |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Recyklovateľné | Recyklovateľné |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Kód produktu | 8003507940796 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









