DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč Cloe so stojanom, 25 cm, biely
Kvetináč Cloe so stojanom, 25 cm, biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč Cloe so stojanom, 25 cm, biely3-7 dní16,15 €13,13 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kvetináč Cloe s bielym podstavcom je niečo pre milovníkov okrasných rastlín do domácnosti. Výrobok je vybavený zásobníkom vody. Vďaka tomu si ho rastlina môže vziať vždy, keď potrebuje vlahu. Nádoba má moderný dizajn. Neutrálna biela farba vyzerá dobre v interiéroch akejkoľvek farby. K dispozícii sú rôzne varianty hrncov série Cloe.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte dekoratívnu formu na pestovanie domácich rastlín? Riešením môže byť kvetináč Cloe s 25 cm bielym podstavcom. Ide o kontajner s moderným dizajnom. Črepník má ozdobný ornament pripomínajúci listy. Biela farba sa hodí do miestností akejkoľvek farby. Kvetináč skvele poslúži v moderných a škandinávskych, ale aj klasických či gréckych aranžmánoch. Črepník Cloe s bielym základom zabezpečí vašej rastline primeranú vlhkosť. Ak kvetinu príliš zalejete, voda sa uchová v nádrži, kde si ju rastlina v prípade potreby naberie. Produkt má kapacitu sedem a pol litra. Nádoba je vyrobená z plastu. V našej ponuke nájdete aj kvetináče zo série Cloe v iných farbách a veľkostiach.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 250 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| séria | Chloe |
| Kapacita (l) | 7,5 l |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 0,3 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Biela/travertín |
| Kód produktu | 8003507941007 |

1850 + recenzí








