DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč Cloe so stojanom, 30 cm, biely
Kvetináč Cloe so stojanom, 30 cm, biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč Cloe so stojanom, 30 cm, biely3-7 dní20,22 €16,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Črepník Cloe s bielym podstavcom je výbornou voľbou, ak plánujete pestovať rastliny doma. Nádoba má nádržku na vodu a drenážne otvory. Vďaka tomu budú mať vaše kvety vždy dostatočne vlhký substrát. Kvetináč sa vyznačuje módnym dizajnom. Biela farba z neho robí skvelé riešenie pre takmer akýkoľvek typ aranžmánu.
Vlastnosti a výhody
Črepník Cloe s bielym podstavcom je spôsob, ako pestovať rastliny doma, na balkóne či terase. Výrobok je vybavený drenážnymi otvormi a nádržou na vodu. Vďaka tomu sa prebytočná vlhkosť hromadí v podklade, odkiaľ môže rastlina kedykoľvek čerpať vodu. Kvetináč s módnou farbou a moderným dizajnom sa bude skvele vynímať v každom interiéri. Výrobok je vyrobený z plastu. Kvetináč Cloe s 30 cm bielym podstavcom je veľká nádoba. Pojme jedenásť a pol litra zeminy. Bude teda ideálny pre väčšie rastliny s rozsiahlym koreňovým systémom. Ak sa vám tento kvetináč páči, no potrebujete menšiu nádobu, pozrite si našu ponuku. Pripravili sme pre vás veľký výber produktov zo série Cloe.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 300 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| séria | Chloe |
| Kapacita (l) | 11,8 l |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 0,5 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Biela/travertín |
| Kód produktu | 8003507941502 |

1850 + recenzí








