DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč Luk s mriežkou 90 x 31 x 140 cm
Kvetináč Luk s mriežkou 90 x 31 x 140 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč Luk s mriežkou 90 x 31 x 140 cm3-7 dní89,80 €73,01 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kvetináč Luk s mriežkou má veľkú kapacitu. Bol vyrobený z hnedého borovicového dreva. Je chránený špeciálnou impregnáciou, takže ho možno použiť aj v exteriéri. Je odolný voči vlhkosti a mrazu. Je vybavená mriežkou, ktorá urýchľuje správny vývoj brečtanu, viniča, ruží a iných popínavých rastlín.
Vlastnosti a výhody
Črepník Luk s mriežkou 90 x 31 x 140 cm je ideálnym riešením pre veľké domáce pestovanie popínavých rastlín. Je vybavená vysokou mriežkou na podporu rastu rastliny. Priestranný box s objemom 63 litrov umožňuje správny a voľný vývin koreňov. Vhodná hĺbka ovplyvňuje správny odvod vody do spodných častí zeme. Mriežkový hrniec Luk je možné používať po celý rok. Vďaka nej udržíte poriadok okolo svojich záhonov. Je odolný voči poveternostným vplyvom. Dá sa umiestniť ako na balkón či terasu, tak aj do záhrady. Obdĺžnikový tvar umožňuje jednoduché prispôsobenie voľnému priestoru. Výrobca poskytuje 2-ročnú záruku. Predajňa Castorama ponúka aj iné veľkosti a modely drevených kvetináčov
- Borovica - impregnované drevo
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 31 cm |
| šírka (cm) | 90 cm |
| výška (cm) | 140 cm |
| Kapacita (l) | 63 l |
| Drenážne otvory | Žiadne drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 22,62 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 5908283334896 |

1850 + recenzí








