DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč Meven technorattan 38,5 x 38,5 x 33,5 cm
Kvetináč Meven technorattan 38,5 x 38,5 x 33,5 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč Meven technorattan 38,5 x 38,5 x 33,5 cm3-7 dní53,24 €43,28 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | MEVEN Home&Garden |
| Hĺbka (cm) | 38,5 cm |
| šírka (cm) | 38,5 cm |
| výška (cm) | 33,5 cm |
| Hmotnosť (kg) | 2,65 kg |
| Kód produktu | 5902490744349 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








