DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč NAC technoratanový, štvorcový, 28 x 28 x 28 cm, sivý
Kvetináč NAC technoratanový, štvorcový, 28 x 28 x 28 cm, sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč NAC technoratanový, štvorcový, 28 x 28 x 28 cm, sivý3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Štvorcový technoratanový kvetináč NAC sivý je produkt s univerzálnym využitím - ako vo vnútri domu, tak aj na balkóne či terase. Výrobok je vyrobený z plastu imitujúceho prírodný ratan. Vo vnútri sú špeciálne vložky, do ktorých môžete pohodlne zasadiť rastliny. Hrniec je sivej farby.
Vlastnosti a výhody
Vhodný výber nádob na pestovanie rastlín je kľúčový, ak chcete dosiahnuť atraktívny vizuálny efekt plánovaného aranžmánu. Štvorcový kvetináč NAC technorattan 28 x 28 x 28 cm šedý je nielen moderný a módny, ale aj odolný. Je vyrobený z plastu, ktorý verne imituje prírodný ratan. Vďaka tomu je odolný voči poveternostným vplyvom a môžete ho umiestniť na balkón či terasu. Sivá farba sa však hodí aj do interiérov v škandinávskom štýle. Štvorcový sivý kvetináč má vo vnútri špeciálne vložky, do ktorých by mali byť zasadené kvety. Vďaka tomu je pestovanie oveľa jednoduchšie, najmä ak nemáte žiadne skúsenosti. Pozrite si aj iné kvetináče z rovnakej kolekcie.
- Vysoko kvalitné materiály zaručujúce odolnosť
- Vložky, do ktorých vysádzame kvety
- Univerzálne použitie
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | MEVEN Home&Garden |
| Hĺbka (cm) | 28 cm |
| šírka (cm) | 28 cm |
| výška (cm) | 28 cm |
| Drenážne otvory | Žiadne drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 1,6 kg |
| Effect | Ratanový efekt |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Tvar produktu | Námestie |
| Kód produktu | 5907510487312 |

1850 + recenzí








