DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč NAC technorattan, štvorcový, 40 x 28 x 28 cm, čierny
Kvetináč NAC technorattan, štvorcový, 40 x 28 x 28 cm, čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč NAC technorattan, štvorcový, 40 x 28 x 28 cm, čierny3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Štvorcový čierny technoratanový kvetináč NAC je produkt prispôsobený na pestovanie kvetov v interiéri a na balkónoch a terasách. Je vyrobený z čierneho plastu. Svojím vzhľadom imituje prírodný ratan. Je odolný voči poveternostným vplyvom. Vo vnútri je vybavená vložkami na uľahčenie pestovania rastlín.
Vlastnosti a výhody
Zaujímavé a ucelené aranžmány rastlín treba vždy vysádzať do nádoby prispôsobenej ich potrebám. Ak máte doma rastlinné druhy, ktoré v lete radi postávajú vonku - napríklad na balkóne alebo terase - skvelým miestom na ich pestovanie bude štvorcový kvetináč NAC technorattan, 40 x 28 x 28 cm, čierny. Tento výrobok je vyrobený z plastu, ktorý vyzerá ako prírodný ratan. Je to však veľmi odolný materiál a odolný voči poveternostným vplyvom. Intenzívna čierna farba pod vplyvom slnečného žiarenia nevybledne. Model dokonale zapadá do moderných štýlov. Štvorcový čierny technoratanový kvetináč NAC má vo vnútri špeciálne vložky. Tu by ste mali zasadiť svoje rastliny. Pozrite si aj iné farebné prevedenia a modely hrncov z tejto série.
- Vysoko kvalitné materiály zaručujúce odolnosť
- Vložky, do ktorých vysádzame kvety
- Univerzálne použitie
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | MEVEN Home&Garden |
| Hĺbka (cm) | 28 cm |
| šírka (cm) | 28 cm |
| výška (cm) | 40 cm |
| Drenážne otvory | Žiadne drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 1,7 kg |
| Effect | Ratanový efekt |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5907510487268 |

1850 + recenzí








