DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč NAC technorattan, štvorcový, 60 x 28 x 28 cm, čierny
Kvetináč NAC technorattan, štvorcový, 60 x 28 x 28 cm, čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč NAC technorattan, štvorcový, 60 x 28 x 28 cm, čierny3-7 dní40,99 €33,32 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Štvorcový čierny technoratanový kvetináč NAC je produkt určený pre aranžovanie rastlín doma aj na terasu či balkón. Nádoba je vyrobená z plastu imitujúceho ratan. Je odolný voči poveternostným vplyvom a dobre vyzerá. Hrniec si môžete kúpiť v čiernej farbe.
Vlastnosti a výhody
Správne pripravené miesto na pestovanie rastlín nemusí nutne znamenať ich zasadenie do zeme. Do interiérov, ale aj na balkóny či terasy dobre poslúži štvorcový technoratanový kvetináč NAC, 40 x 28 x 28 cm, čierny. Tento výrobok je vyrobený z plastu, ktorý úspešne imituje prírodný ratan. Je tiež oveľa odolnejšia voči poveternostným vplyvom. Čierna farba nebledne pod vplyvom UV žiarenia, takže vyzerá dobre aj na slnečných miestach. Štvorcový čierny technoratanový kvetináč NAC je vybavený špeciálnymi vložkami. To je miesto, kde budete sadiť rastliny. Toto riešenie značne uľahčuje ich pestovanie najmä neskúseným ľuďom. Pozrite si aj iné modely hrncov z rovnakej série.
- Vysoko kvalitné materiály zaručujúce odolnosť
- Vložky, do ktorých vysádzame kvety
- Univerzálne použitie
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | MEVEN Home&Garden |
| Hĺbka (cm) | 28 cm |
| šírka (cm) | 28 cm |
| výška (cm) | 60 cm |
| Drenážne otvory | Žiadne drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 2,2 kg |
| Effect | Ratanový efekt |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5907510487237 |

1850 + recenzí








