DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč NAC technorattan, štvorcový, 60 x 28 x 28 cm, sivý
Kvetináč NAC technorattan, štvorcový, 60 x 28 x 28 cm, sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč NAC technorattan, štvorcový, 60 x 28 x 28 cm, sivý3-7 dní40,99 €33,32 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Štvorcový sivý technoratanový kvetináč NAC poslúži na pestovanie izbových rastlín, ale aj rastlín určených na terasu či balkón. Je vyrobený z kvalitného plastu imitujúceho prírodný ratan. Je odolný voči poveternostným vplyvom. Sivá farba sa hodí k väčšine interiérových a exteriérových úprav.
Vlastnosti a výhody
Esteticky pripravené aranžmány rastlín si vždy vyžadujú jeden spoločný faktor: vhodnú nádobu. Technoratanový kvetináč NAC, štvorcový, 60 x 28 x 28 cm, sivý, dobre poslúži ako pri pestovaní izbových druhov u vás doma, tak aj pri výsadbe rastlín na balkóne či terase. Vo vnútri hrnca sú špeciálne vložky. Mali by ste do nich zasadiť exempláre podľa vlastného výberu - je to oveľa pohodlnejšie ako siatie alebo sadenie priamo do veľkého kvetináča. Štvorcový sivý technoratanový kvetináč NAC je vyrobený z plastu, ktorý imituje prírodný ratan. Je odolný voči ničivým vplyvom poveternostných podmienok a vyznačuje sa vysokou životnosťou. Šedá farba sa hodí k väčšine štýlov. Pozrite si aj ďalšie modely hrncov z tejto série.
- Vysoko kvalitné materiály zaručujúce odolnosť
- Vložky, do ktorých vysádzame kvety
- Univerzálne použitie
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | MEVEN Home&Garden |
| Hĺbka (cm) | 28 cm |
| šírka (cm) | 28 cm |
| výška (cm) | 60 cm |
| Drenážne otvory | Žiadne drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 2,2 kg |
| Effect | Ratanový efekt |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 5907510487220 |

1850 + recenzí








