DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč Palermo, nízky, 30,5 x 21,5 cm
Kvetináč Palermo, nízky, 30,5 x 21,5 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč Palermo, nízky, 30,5 x 21,5 cm3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktický kvetináč využijete na pestovanie izbových rastlín vo vašej domácnosti. Prvok je vyrobený z keramiky, ktorá je odolná voči vonkajším faktorom a vlhkosti, takže vám bude určite slúžiť dlhú dobu. Produkt môžete umiestniť do klasicky zariadených interiérov a dodať im elegantný, minimalistický charakter.
Vlastnosti a výhody
Praktický črepník vám uľahčí pestovanie izbových rastlín a zdôrazní ich jedinečný dekoratívny charakter. Výrobok je vyrobený z odolnej keramiky, ktorá nie je náchylná na vonkajšie faktory a vlhkosť, čo znamená, že ho môžete umiestniť aj na balkón alebo terasu bez obáv, že stratí svoju dekoratívnu hodnotu. Jednoduchý tvar prvku krásne splynie s interiérmi v rôznych štýloch a dodá im útulný vzhľad. Črepník pekne vystavíte umiestnením k stene inej farby - získate krásny kontrast, ktorý oživí interiér a zdôrazní jeho moderný charakter. Naša ponuka obsahuje podložky pod taniere v rôznych farbách, takže určite nájdete prvok, ktorý ladí s dekorom vašej izby.
- Výrobok nie je mrazuvzdorný
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 215 mm |
| Výška produktu | 215 mm |
| séria | Palermo |
| Mrazuvzdornosť | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Hmotnosť (kg) | 3,5 kg |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Dostupné sú rôzne farby: cappuccino, hnedá, šedá |
| Kód produktu | 8858697803013 |

1850 + recenzí











