DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč Palermo nízky, 38 x 26,5 cm
Kvetináč Palermo nízky, 38 x 26,5 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč Palermo nízky, 38 x 26,5 cm3-7 dní29,58 €24,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nízky kvetináč Palermo je určený na pestovanie črepníkových rastlín. Výrobok je vyrobený z terakoty, takže je odolný voči mechanickému poškodeniu a vlhkosti. Hrniec je možné umiestniť do interiéru aj exteriéru. Výrobok poskytuje vhodný kryt pre rastlinu a je tiež dekoratívnym prvkom dekorácie.
Vlastnosti a výhody
Nízky kvetináč Palermo je užitočným predmetom na pestovanie okrasných a kvitnúcich rastlín. Výrobok je vyrobený z terakoty, takže je odolný voči prípadnému mechanickému poškodeniu a dobre znáša vlhkosť. Tieto vlastnosti črepníka znamenajú, že ho môžete použiť ako v záhrade alebo na terase, tak aj vo vnútri budovy. Produkt s klasickým dizajnom dobre zapadá do okolia bez ohľadu na jeho usporiadanie. Všestrannosť kvetináča z neho robí nielen estetický prvok v okolí vášho bytu či domu, ale môže byť aj súčasťou dekoratívneho dizajnu v predsieni kancelárie alebo elegantnej reštaurácie. Vďaka svojmu univerzálnemu tvaru je kvetináč vhodný pre takmer všetky druhy črepníkových rastlín.
- Výrobok nie je mrazuvzdorný
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 265 mm |
| Výška produktu | 265 mm |
| séria | Palermo |
| Mrazuvzdornosť | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Hmotnosť (kg) | 6 kg |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Dostupné sú rôzne farby: cappuccino, hnedá, šedá |
| Kód produktu | 8858697803006 |

1850 + recenzí










