DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč Palermo, vysoký, 31,5 x 40,5 cm
Kvetináč Palermo, vysoký, 31,5 x 40,5 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč Palermo, vysoký, 31,5 x 40,5 cm3-7 dní38,54 €31,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktický kvetináč je dekoratívny prvok, ktorý dokonale zvýrazní charakter vašej izby. Vyrobené z odolnej odolnej keramiky výrazne predlžuje možné využitie prvku. Jednoduchý tvar hrnca krásne zapadne do miestností zariadených v klasickom štýle s dôrazom na ich minimalistickú eleganciu.
Vlastnosti a výhody
Praktický kvetináč je aranžérsky prvok, ktorý krásne doladí atmosféru vašej izby. Prvok vyrobený z keramiky je odolný voči vonkajším faktorom a vlhkosti, čo umožňuje jeho použitie aj v exteriéri, napríklad na balkóne alebo terase. Jednoduchý, minimalistický tvar hrnca znamená, že ho môžete skombinovať s interiérmi takmer v akomkoľvek štýle. Pre zdôraznenie klasického charakteru miestnosti môžete prvok skombinovať so stojanom v rovnakej farbe. Ak chcete dať interiéru modernejší vzhľad, môžete produkt skombinovať s kontrastným stojanom. Kvetináč je dostupný v 4 farbách na výber, takže určite nájdete kúsok, ktorý bude ladiť s vaším interiérom.
- Výrobok nie je mrazuvzdorný
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 315 mm |
| Výška produktu | 405 mm |
| séria | Palermo |
| Mrazuvzdornosť | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Hmotnosť (kg) | 9 kg |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Dostupné rôzne farby: cappuccino, čierna, hnedá, keramická |
| Kód produktu | 8858697802931 |

1850 + recenzí










