DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč Palermo, vysoký, 39 x 48 cm
Kvetináč Palermo, vysoký, 39 x 48 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč Palermo, vysoký, 39 x 48 cm3-7 dní49,94 €40,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vysoký kvetináč Palermo Garden je ideálnym spôsobom, ako si zaujímavo zariadiť záhradu, terasu alebo balkón a spríjemniť si tak chvíle vonku. Keramická misa ozdobí aj interiér vášho domova a dodá mu africkú atmosféru. Produkt je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach, takže si ho môžete zladiť s charakterom priestoru, v ktorom má byť použitý.
Vlastnosti a výhody
Vysoký kvetináč Palermo Garden je štýlový výrobok určený na výsadbu kvetov a iných okrasných rastlín. Keramická forma vyzerá veľmi pôsobivo a pripomína štýl tmavého kontinentu. Bude dokonalým doplnkom štýlových interiérov vo vašej domácnosti. Ozdobí aj záhradu a vytvorí ucelenú kompozíciu s ratanovým nábytkom. Prípravok dobre poslúži aj na terase či balkóne a povzbudí letný relax. Výrobok sa oplatí chrániť pred nízkymi teplotami, preto sa ho v zime oplatí premiestniť do interiéru. Keramické steny majú poréznu štruktúru, ktorá ľahko odvádza prebytočnú vodu a chráni rastliny pred hnilobou. Preto bude kvetináč ideálny pre rastliny, ktoré nemajú radi vlhkosť. Dobre poslúži aj pri kvetoch s ťažkým viničom, keďže rastlinu stabilne udrží bez potreby ďalšieho zaťaženia.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 390 mm |
| Výška produktu | 390 mm |
| séria | Palermo |
| Mrazuvzdornosť | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Hmotnosť (kg) | 12 kg |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Dostupné rôzne farby: cappuccino, čierna, hnedá, keramická |
| Kód produktu | 8858697802924 |

1850 + recenzí










