DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč Prosperplast Tubus Corten 40 cm
Kvetináč Prosperplast Tubus Corten 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč Prosperplast Tubus Corten 40 cm3-7 dní25 €20,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Okrúhly kvetináč Prosperplast Tubus Corten je vyrobený z plastu s nevšednou povrchovou úpravou. Svetlohnedý povrch má kovový lesk a pripomína corten - dekoratívny kov s efektom hrdze. Takýto kryt môžete umiestniť ako v obývacej izbe, tak aj v elegantnej hotelovej hale. Objavte ďalšie zaujímavé kvetináče s jednoduchými tvarmi – tiež zo série Tubus Corten – dostupné v predajniach Castorama.
Vlastnosti a výhody
Uvažujete o výmene obalov vašich črepníkových kvetov? Je čas doplniť váš domov o kvetináč Prosperplast Tubus Corten 40 cm. Od ostatných podobných produktov sa odlišuje nevšedným vzhľadom, štylizovaným ako priemyselné doplnky. Hoci je kvetináč Prosperplast Tubus Corten vyrobený z plastu, jeho povrch pripomína cortenovú oceľ. Medeno-hnedá úprava má zaujímavú štruktúru. Široký priemer hrnca umožňuje pestovať veľké rastliny. Môžete ho použiť aj ako kryt. Vďaka svojmu jednoduchému tvaru sa tento model hodí do rôznych interiérov, domácich aj verejných. Séria Tubus Corten obsahuje aj niekoľko ďalších veľkostí podobných hrncov - všetky kúpite v našich predajniach.
- Jedinečná farba
- Elegantný a minimalistický tvar
- Vhodné do mnohých typov interiérov
- Ako kvetináč alebo obal
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Prosperplast |
| Priemer produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 373 mm |
| séria | Cortenová trubica |
| Mrazuvzdornosť | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Kapacita (l) | 28,5 l |
| Drenážne otvory | Žiadne drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 1,36 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Corten oceľ |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5905197265834 |

1850 + recenzí








