DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč s mriežkou 40 x 31 x 140 cm
Kvetináč s mriežkou 40 x 31 x 140 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč s mriežkou 40 x 31 x 140 cm3-7 dní65,16 €52,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Črepník s mriežkou je ideálnym riešením na pestovanie popínavých rastlín. Je vyrobený z odolného hnedého borovicového dreva. Je impregnovaný, vďaka čomu je vhodný na celoročné používanie. Skvele sa hodí ako do domácich zeleninových záhrad, tak aj pri rozširovaní či presádzaní rastlín
Vlastnosti a výhody
Črepník s mriežkou 40 x 31 x 140 cm je skvelou vymoženosťou pre všetkých pestovateľov popínavých rastlín. Má mrežu, po ktorej sa môžu šplhať strukoviny a rôzne druhy brečtanov. Celý je vyrobený z hnedého borovicového dreva. Vďaka impregnácii je vhodný na pestovanie rastlín po celý rok. Črepník s mriežkou je produkt, ktorý ocenia nielen domáci kutili, ale aj pokročilejší záhradkári. Box má objem 23 litrov, čo umožňuje rastline voľne zakoreniť. To tiež uľahčuje rovnomerné rozdelenie vody medzi rastliny. Pestovanie zeleniny v kvetináči je skvelý spôsob, ako vyplniť malý priestor. Na výrobok sa vzťahuje 2-ročná záruka. Ak hľadáte kvetináče v iných veľkostiach alebo typoch, nájdete ich v sieti predajní Castorama
- Borovica - impregnované drevo
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 31 cm |
| šírka (cm) | 40 cm |
| výška (cm) | 140 cm |
| Kapacita (l) | 23Y |
| Drenážne otvory | Žiadne drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 13,68 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 5908283334889 |

1850 + recenzí








