DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč s opletom, priem 22 cm
Kvetináč s opletom, priem 22 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč s opletom, priem 22 cm3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kvetináč s vrkočom je dekoratívna nádoba, ktorá vystaví napríklad sezónne kvety. V spodnej časti má drenážne otvory, čo umožňuje odtok prebytočnej vody, čím sa minimalizuje riziko hnitia rastlín. Hrniec z keramiky pôsobí elegantne a klasicky - jeho decentnú farbu dopĺňa ozdobný cop.
Vlastnosti a výhody
Rastlina pestovaná v kvetináči bez otvorov na dne môže ochorieť a zomrieť. Príčinou je prebytočná voda hromadiaca sa v nádobe. Ak ju chcete pred týmto osudom ochrániť, presaďte ju do predloženého črepníka, ktorý umožňuje voľný odtok vody. Nebudete sa tak musieť obávať, že by ste kvety príliš zaliali alebo že by ich poškodili silné dažde. Nádoba má aj ďalšiu výhodu, ktorou je jej elegantný vzhľad. Tradičný okrúhly tvar, tlmená farba a ozdobné opletenie určujú klasický charakter črepníka, ktorý sa bude krásne vynímať na udržiavanej terase či verande. Výrobok je vyrobený z keramiky, preto je ťažší ako jeho plastové náprotivky a stabilnejší. Môžete si ho kúpiť v našom internetovom obchode!
- Vybavené drenážnym otvorom
- Dostupné rôzne veľkosti
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 220 mm |
| Výška produktu | 250 mm |
| Kapacita (l) | 10L |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 3,3 kg |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Dostupné sú rôzne farby: cappuccino, tmavo hnedá, šedá |
| Kód produktu | 8858697803198 |

1850 + recenzí










