DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč s vrkočom, priem 30 cm
Kvetináč s vrkočom, priem 30 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč s vrkočom, priem 30 cm3-7 dní35,69 €29,01 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Črepník vyrobený z keramiky poskytuje rastlinám v ňom vysadeným vhodné podmienky pre rast. Je vyrobený z keramiky, vďaka čomu je stabilný a na dne má aj otvor, cez ktorý vyteká prebytočná voda. Dekoratívny, tradičný charakter výrobku vyplýva z jeho univerzálnych farieb a zdobenia vrkočov.
Vlastnosti a výhody
Niekedy sa stáva, že silný vietor prevráti plastové kvetináče s okrasnými rastlinami a spôsobí ich poškodenie. Takéto nádoby, viditeľné na fotografii, je lepšie nahradiť ťažším modelom vyrobeným z keramiky. Je stabilnejší, a preto menej náchylný na náhodné nárazy alebo poryvy vetra. Výber tohto hrnca je tiež dobrý spôsob, ako zabrániť tomu, aby sa v ňom hromadila prebytočná voda. Otvor vytvorený v jeho dne umožňuje tekutine voľne prúdiť, čím sa obmedzuje riziko zhoršenia stavu rastlín v dôsledku pretečenia. Kvetináč osloví ľudí, ktorí uprednostňujú tradičné dekorácie - tlmené farby a ozdobný akcent v podobe vrkoča pôsobí elegantne a poskytuje atraktívne prostredie pre rastliny v ňom vysadené. Vyberte si teraz model vo farbe a veľkosti, ktorý vám najviac vyhovuje.
- Vybavené drenážnym otvorom
- Dostupné rôzne veľkosti
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 290 mm |
| Výška produktu | 280 mm |
| Kapacita (l) | 15Y |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 5,5 kg |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Dostupné sú rôzne farby: cappuccino, tmavo hnedá, šedá |
| Kód produktu | 8858697803181 |

1850 + recenzí










