DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč s vrkočom, priem 38 cm
Kvetináč s vrkočom, priem 38 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč s vrkočom, priem 38 cm3-7 dní46,64 €37,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Črepník určený na vonkajšie použitie poskytne rastlinám v ňom vysadeným dobré podmienky pre rozvoj. Vďaka svojej keramickej konštrukcii je stabilný, takže sa neprevráti vo vetre ani pri náhodnom popichaní. V jej dne je vytvorený drenážny otvor, ktorý umožňuje odvádzanie prebytočnej vody zo závlahy.
Vlastnosti a výhody
Príliš malý črepník v pomere k rastline v ňom vysadenej jej neposkytuje vhodné podmienky na rozvoj. Aby dekoratívny exemplár nezastavil rast, presaďte ho z malej nádoby do predloženého kvetináča. Je dostatočne veľká na zasadenie malého stromčeka alebo bujne rastúcich sezónnych kvetov. Je ťažší ako plastové hrnce, vďaka čomu je stabilnejší a je ťažšie ho náhodne prevrátiť. K prednostiam výrobku patrí aj jeho originálny vzhľad - tradičný okrúhly tvar v kombinácii s decentnou farbou a pestrým výpletom mu dodáva elegantný charakter, ktorý skrášli vašu terasu alebo vstupný priestor do vášho domova. Produkt je dostupný v 3 farbách a niekoľkých veľkostiach na výber - vyberte si tú, ktorá vyhovuje vašim potrebám.
- Vybavené drenážnym otvorom
- Dostupné rôzne veľkosti
- Výrobok nie je mrazuvzdorný
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 360 mm |
| Výška produktu | 380 mm |
| Kapacita (l) | 30L |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 10 kg |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Dostupné sú rôzne farby: cappuccino, tmavo hnedá, šedá |
| Kód produktu | 8858697803174 |

1850 + recenzí










