DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč so stojanom Cloe 15 cm terakota
Kvetináč so stojanom Cloe 15 cm terakota
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč so stojanom Cloe 15 cm terakota3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kvetináč Cloe s terakotovým základom skvele poslúži v klasických aj elegantných miestnostiach. Môžete ho použiť na izbové rastliny akéhokoľvek druhu. Vyznačuje sa estetickým a univerzálnym vzhľadom. Vstavaná nádrž poskytuje rastlinám neustály prístup k vode. To sa premieta do pohodlnej starostlivosti o exemplár a menej častej potreby zalievania.
Vlastnosti a výhody
Kvetináč Cloe s 15 cm terakotovým podstavcom je praktickým a atraktívnym doplnkom do vašej domácnosti. Môžete do nej umiestniť zelené okrasné rastliny alebo farebné kvety. Vďaka štýlovému zariadeniu budú pôsobiť elegantne. Dekoráciu môžete umiestniť na komodu, konferenčný stolík alebo parapet. Kvetináč Cloe s terakotovým základom vyniká špeciálnou štruktúrou. Zásobník umožňuje nepretržité zavlažovanie vašej rastliny v kvetináči. Tento typ systému je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí sú často mimo domova. Okrem toho je výrobok vyrobený z vysoko kvalitného plastu. To sa premieta do jeho trvanlivosti. V našej ponuke nájdete viac praktických dekoračných prvkov. Vyberte si vhodnú veľkosť a farbu črepníka, ktorá ladí s dizajnom interiéru.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 150 mm |
| Výška produktu | 130 mm |
| séria | Chloe |
| Kapacita (l) | 1,5 l |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 0,15 kg |
| Farebná skupina | Oranžová |
| Farba | Terakota/vanilka |
| Kód produktu | 8003507940017 |

1850 + recenzí








