DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč so stojanom Cloe 20 cm antracit
Kvetináč so stojanom Cloe 20 cm antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč so stojanom Cloe 20 cm antracit3-7 dní12,08 €9,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Milujete rastliny a neviete si predstaviť život bez nich? Potom je pre vás určený kvetináč Cloe s antracitovým základom. Ide o nádobu moderného štýlu, ktorá rastline poskytne nielen vhodné podmienky na pestovanie, ale zatraktívni aj váš byt. Črepník má zásobník na vodu, vďaka ktorému si môžete byť istí, že vaša rastlina bude mať vždy primeranú vlhkosť.
Vlastnosti a výhody
Kvetináč Cloe s antracitovým podstavcom je dokonalým riešením pre milovníkov rastlín a moderného dizajnu. Výrobok je vybavený drenážnymi otvormi a stojanom. Vďaka samozavlažovaciemu systému si rastlina dokáže čerpať vodu vtedy, keď ju potrebuje. Ak svoje kvety príliš zalejete, voda pretečie do nádržky, kde ju potom rastlina môže nasať. Podstavec tvorí s črepníkom pohľadový celok. To je zdôraznené moderným dizajnom tohto modelu. Hrniec má módnu grafitovú farbu. Skvele poslúži v moderných interiéroch. Výrobok je vyrobený z plastu. Črepník Cloe s 20 cm antracitovou základňou je malá nádoba, ideálna pre menšie rastliny. Produkt pochádza z rodiny Cloe, v našej ponuke nájdete aj ďalšie hrnce z tejto série.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 200 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| séria | Chloe |
| Kapacita (l) | 3,2 l |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 0,2 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Grafit/svetlosivá |
| Kód produktu | 8003507940536 |

1850 + recenzí








